The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man 1.1.9

Niesamowity Spider Man w grze akcji na Android

Zalety

  • Doskanała grafika 3D
  • Swoboda w poruszaniu się po NYC
  • Latanie Spiderem po mieście

Wady

  • Duża instalka - 2GB

Doskonały
9

The Amazing Spider-Man to oficjalna gra akcji związana z najnowszym filmem o przygodach Człowieka Pająka. Wcielamy się w Spider-Mana i bronimy Nowego Jorku przed Lizardem i jego poplecznikami, przemierzając wielki otwarty świat 3D. Jeśli marzysz o karierze superbohatera, ta gra jest dla Ciebie.

Naszym przeciwnikiem w grze The Amazing Spider-Man na Android będzie Lizard - Człowiek Jaszczur. Znają go doskonale fani komiksów ze Spider-Manem. To jeden z bogatej galerii łotrów i arcywrogów Spider-Mana.

The Amazing Spider-Man kusi nie tylko możliwością wcielenia się w Petera Parkera, ale także ukazanym w grafice 3D Nowym Jorkiem, który możemy swobodnie eksplorować. Jako, że jesteśmy Spider-Manem to nie spacerujemy po mieście czy nie wzywamy taksówki, tylko wozimy się po mieście latając między drapaczami chmur za pomocą pajęczej sieci. Nowy Jork oraz Spider-Man wyglądają całkiem nieźle. Ma to jednak swą cenę, gra zajmuje aż 2 GB miejsca na dysku.

The Amazing Spider-Man na Android to ponad 25 wciągających misji inspirowanych fabułą kinowego hitu. Oprócz tego podróżując po Nowym Jorku możemy natknąć się na losowe misje, ciekawe przedmioty oraz niespodzianki. System walki jest dobry i przemyślany. Możemy stosować combosy, a nawet rozwijać nasz styl walki.

The Amazing Spider-Man na Android to ciekawa dla akcji, przede wszystkim dla fanów komiksów, filmów animowanych i kinowych z przygodami Człowieka Pająka. Nawet jeśli Spider-Man nie jest Twoim idolem, to gra The Amazing Spider-Man może Ci się spodobać, bo jest dopracowana i wciągająca.

The Amazing Spider-Man

Download

The Amazing Spider-Man 1.1.9

Opinie użytkowników o The Amazing Spider-Man