The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man na Java

Niesamowity Spider Man prosto z filmu w grze akcji na Java

The Amazing Spider-Man to zręcznościowa gra akcji na telefony Java. Wcielamy się w niej w samego Człowieka Pająka i walczymy przeciwko różnym czarnym charakterom. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Bardzo dobra grafika
  • Pajęcze super moce
  • Filmowy Spider-Man

Wady

  • Po jakimś czasie może być monotonna

Dobry
7

The Amazing Spider-Man to zręcznościowa gra akcji na telefony Java. Wcielamy się w niej w samego Człowieka Pająka i walczymy przeciwko różnym czarnym charakterom.

Gra The Amazing Spider-Man na Java nawiązuje do filmowego hitu pod tym samym tytułem. Peter Parker będzie musiał stawić czoła tym samym zagrożeniom co w filmie. Głównym przeciwnikiem będzie Lizard i jego poplecznicy, ale pojawią się także Venom oraz Sandman.

The Amazing Spider-Man na Java to typowa gra akcji, w której idziemy w jedną lub drugą stronę ekranu i walczymy ze wszystkimi przeciwnikami jacy staną nam na drodze, aż dojdziemy do bossa. Kiedy do pokonamy, kończymy dany poziom gry. Gdyby to była kolejna gra o komandosie byłoby to najzwyczajniej nudne. Głównym bohaterem jest tu jednak Spider-Man, więc jest o wiele ciekawiej. Przede wszystkim dlatego, że możemy używać pajęczych mocy - pajęczyny czy wspinani się po budynkach.

Grafika w The Amazing Spider-Man jest bardzo dobra jak na grę Java. Mamy wrażanie, że jest ona 3D. Jeśli dodamy do tego różnorodnych wrogów Spider-Mana, przeciwko którym musimy modyfikować naszą strategię, to wychodzi nam całkiem fajna gra Java. Nie jest ona arcydziełem, ale daje solidną porcję rozrywki.

The Amazing Spider-Man

Download

The Amazing Spider-Man na Java